logo

بیدار سیگنال

بیدار سیگنال

با بیدارسیگنال باهم صعود می‌کنیم

دارای مجوز مشاور سرمایه گذاری شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار (سهامی خاص)

برای اطلاعات بیشتر در مورد هرمعامله گر لطفا پروفایل های آن ها را مطالعه کنید و از خرید و فروش های معامله گر مورد نظر خود مطلع شوید و همراه آن سود کنید .بیدار سیگنال چیست؟

مشتریان کارگزاری بیدار، با استفاد هاز این خدمت، در راستای رسالت مشاوره سرمایه گذاری این کارگزاری، می توانند از نظرات مشاوره ای تحلیلگران و کارشناسان خبره بازار سرمایه استفاده نموده و در لحظه از مشاوره کارشناسان این کارگزاری مطلع شوند. به این صورت که مشتریان با انتخاب مشاور خود بر اساس معیار هایی نظیر تعداد دنبال کنندگان، بالاترین درصد بازدهی ماهیانه، میزان رضایت مندی سایر مشتریان از نظرات کارشناس و سطح ریسک پذیری کارشناس، مشاور خود را انتخاب نموده و با مشاهده ریز معاملات و پرتفوی مشاور، در لحظه و از طریق پیامک از آخرین خرید و فروش های مشاور مطلع شوند.


این خدمت در راستای رسالت مشاوره سرمایه گذاری کارگزاری بیدار به مشتریان این کارگزاری به صورت اختصاصی ارائه شده است که چهارچوب این خدمت رسانی به شرح ذیل می باشد:


بیانیه مشاوره سرمایه‌گذاری

جهت دستیابی به خدمات مشاوره ‌سرمایه‌گذاری شرکت مشاورسرمایه‌گذاری اقتصاد بیداررعایت موارد زیر الزامی است:

1- در این بیانیه، فرد حقیقی متقاضی مشاوره جهت سرمایه‌گذاری، اختصاراً "مشتری" و شرکت مشاورسرمایه‌گذاری اقتصاد بیدار اختصاراً " مشاور" نامیده می‌شود.

2- ارائه اطلاعات مورد نیاز "مشاور" در زمان‌های تعیین شده از طریق ایمیل یا به صورت مجازی، همکاری با " مشاور" به منظور انجام فرآیند مشاوره و عدم استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط " مشاور" به اشخاص غیر، از جمله تعهدات "مشتری" در قبال "مشاور" است.

3- اظهارنظر کارشناسی در مورد ترکیب پرتفوی سرمایه¬گذاری "مشتری" از طریق ایمیل یا مجازی، پیشنهاد تغییر ترکیب پرتفوی سرمایه¬گذاری "مشتری" با ذکر دلایل، ارائه پیشنهاد ترکیب سرمایه¬گذاری با ذکر درصد سرمایه¬گذاری در هریک از اوراق بهادار و ارائة راهنمایی‌های لازم جهت آشنایی "مشتری" با قوانین و مقررات فعالیت در بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران، توسط " مشاور" انجام می‌شود.

4- تمامي اطلاعاتي كه "مشتری" در اجراي مفاد قرارداد مشاورسرمایه‌گذاری در اختيار " مشاور" قرار داده يا كارشناس يا كارشناسان "مشاور" در جلسات برگزار شده در محل فعاليت "مشتری" به‌دست مي‌آورند، محرمانه تلقي شده و استفاده از اين اطلاعات به‌نفع "مشاور" يا ساير اشخاص و يا اعلام آن بدون موافقت كتبي "مشتری" يا مراجع ذي‌صلاح مجاز نبوده و مشمول مقررات قانوني مربوطه مي‌باشد.

5- "مشتری" مسئولیت صحت و کامل بودن اطلاعات و مستنداتی که ارائه می‌نماید و " مشاور" مسئولیت اظهارنظرهایی که در گزارش‌ها و سایر مستندات موضوع این قرارداد ارائه می‌نماید را بر عهده دارند. مسئولیت‌های قید شده به هیچ عنوان محدود کننده¬ی مسئولیت‌های "مشاور" مطابق مقررات مربوطه نخواهد بود.

6- در صورتی که مفاد قرارداد مغایر قوانین و مقررات تصویب شده تا زمان انعقاد قرارداد باشد، "مشاور" نمی‌تواند به مفاد قرارداد عمل کند و چنانچه در اثر آن خسارتی به "مشتری" وارد آید، "مشاور" مسئول جبران آن است. همچنین "مشاور" ملزم به اجرای آن بخش از قرارداد که با قوانین و مقرراتی که بعداً به تصویب میرسد، مغایر باشد نیست و از این بابت مسئولیتی برای جبران خسارت وارده به "مشتری" نخواهد داشت.

7- درصورت وقوع حوادث غيرمترقبه چون سيل، زلزله، .... يا حوادثي كه خارج از ارادة طرفين بوده، قابل دفع و پيش‌گيري نباشد و منجر به عدم اجراي تمام يا قسمتي از تعهدات طرفین گردد، طرفي كه در چنين شرايطي قرار گرفته بايد مراتب را حداكثر ظرف يك هفته از تاريخ حادثه كتباً به طرف ديگر اطلاع دهد. در چنين شرايطي در صورت موافقت طرف مقابل، انجام تعهدات وي تا رفع حالت اضطراری يا زماني كه طرف مقابل تعيين مي‌نمايد، به تعويق خواهد افتاد. در غير اين صورت و ادامه وضعيت بيش‌از یک ماه، قرارداد خاتمه‌یافته تلقی می¬گردد.

8- در صورت وقوع مواردی چون عدم ایفای تعهدات " مشاور" در زمان تعیین شده، عدم پرداخت حق¬الزحمه " مشاور" حداکثر یک هفته پس از آغاز هر ماه، تداوم شرایط اضطراری (بند6) به مدت بیش از یک ماه و یا توافق کتبی طرفین، قرارداد مشاورسرمایه‌گذاری فسخ می‌گردد.

9- در صورت بروز هرگونه اختلاف در تفسير يا اجراي مفاد قرارداد، موضوع بدواً از طريق مذاكره ميان طرفين بررسي و رفع خواهد شد. در صورت عدم‌حصول توافق در اين شرايط، موضوع مطابق مفاد مادة ٣٦ قانون بازار اوراق بهادار جمهوري اسلامي ايران، حل‌وفصل خواهد شد.مجوز فعالیت

mojavez_bidarsignal.png

راهنمای شروع بورس

چیز زیادی از بورس نمی‌دانید؟ ما گام به گام از نقطه صفر شما را همراهی می‌کنیم تا پیچیدگی‌های بورس را برایتان راحت کنیم.