بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
کتاب معامله گر منضبط اثر مارک داگلاس
۱۶,۰۰۰بیداریوم

معرفی:

بازارهای بورس می‌توانند ما را یک قدم به ثروت نزدیک‌تر کنند. اما عموما بیشتر افراد با حضور در این بازار دچار زیان می‌شوند و بخشی از اندوخته خود را از دست می‌دهند یا سود به دست آمده‌شان به مراتب کمتر از سود مورد انتظار آن‌هاست. علت چنین تجربیات نامناسبی عدم آگاهی نسبت به شرایط بازار است. لازم است بدانید که در بازارها قرار نیست همه معامله گران به سود دست بیایند. برخی اعتقاد دارند که وقتی یک سهامدار یک دلار سود می‌کند سهامدار دیگری یک دلار را از دست داده است. بسیاری از افراد دوست دارند که با کمترین زحمت و تلاش ممکن به بیشترین سود دست بیابند که چنین چیزی ناممکن است. کتاب معامله گر منضبط تصمیم دارد که چنین ذهنیتی را به چالش بکشد. مارک داگلاس معتقد است موفقیت در معامله، هشتاد درصد به مسائل روان‌شناختی و بیست درصد به روش و شیوه‌ی انجام کار بستگی دارد. اگر اطلاعات تکنیکال و بنیادی شما در سطح متوسط باشد و به لحاظ روان‌شناختی بر خود مسلط باشید می‌توانید درآمد کسب کنید. بر عکس، حتی اگر روش معاملاتی عالی در اختیار داشته باشید، بدون کنترل مسائل روان‌شناختی بازنده خواهید شد. آن دروگر عبوسی که سهم شما را قلع و قمع می‌کند و به همراه سود شما ناپدید می‌شود یک موجود مرموز و نامرئی نیست، بلکه خود “شما”ی ساده‌ای هستید که درست راهنمایی نشده‌اید. کتاب معامله‌گر منضبط دقیقاً همان کتابی است که باید مشغول خواندنش شوید. مارک داگلاس کتابش را با دقت و به صورت یک گفتگوی منطقی و جامع شکل داده است، طوری که انگار کنار دستش نشسته‌اید و او مثل یک دوست برای شما توضیح می‌دهد و قطعاً لذت خواهید برد. 

این کتاب توسط آرش هوشنگی فر ترجمه شده و انتشارات آبیژ ان را به چاپ رسانده است.


نحوه استفاده:

با کلیک بر روی دکمه «دریافت جایزه»، این کتاب به شما تعلق می‌گیرد.

در بخش «جایزه‌های دریافتی» می‌توانید سابقه جوایز و جزییات هر کدام را مشاهده نمایید.

پس از دریافت هدیه، طی ۳ روز کاری همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم برای ارسال هدیه را با شما انجام خواهند داد.

قوانین استفاده:

در صورتی که این کالا به هر دلیلی در ایران نایاب شود، سفارش هدیه لغو شده و باید هدیه دیگری را انتخاب نمایید و امتیاز این هدیه به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

زمان رسیدن هدیه به دست شما، با توجه به نوع هدیه، مسافت و شرایط پستی، متغیر است.

شما می‌تواند هر چند بار که تمایل داشتید از امتیاز‌های خود برای دریافت این جایزه استفاده کنید.

error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید