بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
اشتراک رایگان ۱۵ روزه در پلتفرم آسان بورس
۲۰۰بیداریوم

آسان بورس یک پلتفرم آنلاین بورسی است و به فعالین بازار سرمایه کمک می‌کند تا فیلترها و استراتژیهای معاملاتی خود را در یک محیط کاملا گرافیکی، طراحی کنند. 

یکی از چالش‌های تحلیلگران و معامله‌گران این است که اکثر ابزارهای فیلترنویسی و طراحی استراتژی، بر پایه یکی از زبان‌های برنامه نویسی می‌باشند و به علت اینکه عموم فعالین بازار، دانش برنامه‌نویسی ندارند، امکان استفاده از این سرویسها بسیار دشوار و شاید غیرممکن باشد. آسان بورس با فراهم کردن یک محیط کاملا گرافیکی، بستری را فراهم کرده که فعالین بورس، پیچیده‌ترین فیلترهای خود را به سادگی طراحی و استراتژیهای معاملاتی خود را تست کنند. از طرفی مجموعه‌ای از فیلترهای کاربردی و استراتژیهای کم ریسک به صورت آماده در اختیار کاربران قرار گرفته تا با استفاده از آنها، بهترین موقعیتهای معاملاتی را شناسایی کنند.


1. به سایت آسان بورس بروید و ثبت نام کنید، اگر عضو سایت هستید وارد شوید.
2. سپس وارد این لینک شوید و روی گزینه "کد تخفیف دارم" کلیک کنید.3. کد تخفیف دریافت شده از باشگاه مشتریان را در این قسمت وارد کنید و روی گزینه اعمال کلیک کنید.
4. روی گزینه پرداخت کلیک کنید تا هدیه شما فعال گردد.
این کد تخفیف تنها برای خرید اول معتبر است و اگر شما قبلا در این سایت اشتراک تهیه کرده باشید امکان استفاده از کد تخفیف را نخواهید داشت.

هر کاربر تنها یک بار قادر به استفاده از این کد تخفیف می باشد.

ارائه دسترسی به غیر و یا اشتراک گذاری عمومی اطلاعات کاربری مجاز نمی‌باشد.

مشاهده ویدئوهای آموزشی پیش از استفاده از پلتفرم توصیه می‌گردد.

error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید

جوایز مشابه (۲۴)