بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
کد تخفیف 100 هزار تومانی مکتب خونه
۱۰۰بیداریوم

مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتب‌خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسي‌زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال، مکان، موقعیت یا امکانات مالی فرد، وی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

نحوه استفاده: 

برای استفاده کافیست بر روی دکمه «دریافت جایزه» کلیک کنید و با مراجعه به وب سایت مکتب خونه  اقدام به خرید دوره مدنظر داشته باشید .

https://maktabkhooneh.org/

برای استفاده از خدمات مکتب خونه ابتدا وارد صفه سایت شده و اقدام به ثبت نام نمایئد.

قوانین استفاده 

1. با توجه به حقوق مالکیت معنوی و تفاهم نامه ای که مکتب خونه با سایز ذینفعان هر دوره مکتب پلاس دارد، امکان دانلود ویدئوها در دوره کتب پلاس وجود ندارد و دانشجوی این دوره ها باید ویدئوها را تنها به صورت آنلاین و از طریق وب سایت مکتب خونه مشاهده نماید.

2. دسترسی دوره های مکتب پلاس فقط برای مت مشخص و محدودی که برای هر دوره در قسمت مهلت دوره تعیین شده است ،میباشد و دانشجو میتواند برای دسترسی بیشتر ،دسترسی به خدمات ارزش افزوده دوره های مکتب پلاس (از قبیل ارسال و تصحیح پروژه و تمرینها ،فارغ التحصیلی و دریافت گواهینمامه پایان دوره و..)فقط برای مدت مشخص و محدودی که برای هر دوره درقسمت مهلت دوره تعیین شده است ،میباشد و دانشجو میتواند برای دسترسی بیشتر با پرداخت مبلغ تمدید دوره هر بار برای 1ماه دسترسی خود به آن دوره را تمدید کند.

3. با توجه به فرآیندهای مالی و تسهیم حق السهم ذی النفعان هردوره، امکان بازگشت هزینه پرداخت شده وجود ندارد لذا در خرید خود دقت نمائید.

error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید