بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
%50 تخفیف اشتراک 1 ماهه نوار
۲۵۰بیداریوم

کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید.

نوار با همکاری ناشرین و گوینده های حرفه ای و با حفظ حقوق مولفین و مترجمین برای شما بهترین محتواهای صوتی را آماده می کند و امیدوار است که به عنوان یک دوست خوب در لحظه های زندگی شما حضور داشته باشد.

شنیدن داستان ها و قصه ها، به دست آوردن اطلاعات جدید و خواندن کتاب به طور کلی، علاوه بر اینکه ما را به آدم های خوشحال تری تبدیل می کند و احساسات و تفکرمان را به جریان می اندازد، باعث می شود که پیشرفت کنیم و راه و چاه زندگی توی این دنیای شلوغ را هم یاد بگیریم تا دنیای بهتری داشته باشیم.

اما همین زندگی شلوغ باعث شده تا وقت خالی برای کتاب خواندن نداشته باشیم. نوار راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب ها، دانستنی های مفید زندگی و کسب و کار و هر چیز خوب دیگه ای را برای شما شنیدنی و جذاب می کند. اینگونه شما می توانید همیشه و همه جا با گوش دادن به کتاب های صوتی، یاد بگیرید، شگفت زده بشوید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. مثلا موقع پیاده روی روزانه، توی مترو، تاکسی و اتوبوس، زمان مسافرت ها، موقع رسیدگی به کارهای خانه، قبل از خواب و یا هر وقت دیگه ای می توانید از شنیدن کتاب لذت ببرید.

نحوه استفاده 

  1. ابتدا اپیلیکیشن نوار رو با توجه به نوع سیستم عامل گوشی مورد استفادتون دانلود و نصب کنید.
  2. بعد از نصب، برنامه نوار رو باز کنید.
  3.  گزینه "ثبت نام" رو لمس کنید. 
  4. آدرس ایمیل رو در کادر اول و کلمه عبوری که مورد نظرتان است را در کادر دوم و شماره همراهتون رو در کادر سوم وارد کنید.اگر حساب کاربری Gmail داشته باشید میتونید روی کادر سفید با عنوان "ثبت نام با گوگل" رو لمس کنید و از طریق حساب کاربری Gmail که قبل تر تعریف کردید در نوار ورود کنید(در این حالت از ادامه مراحل بعدی ثبت نام خودداری کنید)
  5. گزینه ثبت نام رو انتخاب کنید.
  6. در این قسمت پیامکی برای شما ارسال می شه که حاوی کد تایید چهار رقمیه.کد رو داخل کادر وارد کنید روی گزینه "نهایی سازی ثبت نام" لمس کنید.
  7.  در قسمت بالای صفحه سمت چپ روی کلمه کد اعتبار کلیک کنید سپس کد دریافتی را وارد نمائید.


قوانین استفاده : 

کتاب صوتی خریداری شده  برای همیشه درکتابخانه حساب کاربری شما قرار میگیره و بدون محدودیت در تعداد دفعات میتونید اون رو دانلود کنید.محدودیتی در این خصوص وجود نداره.

باید در نظر داشته باشید کاربرانی که اشتراک نوار رو دارن نمیتونن از کد تخفیف استفاده کنن و اگر کتابی که قصد خریدش رو دارید، شامل تخفیف میشه، نمی‌تونید براش کد تخفیف دیگه‌ای رو ثبت کنید. همینطور باید توجه داشته باشید کد مورد نظر برای چه محصولیه (اشتراک یا کتاب)، در نهایت اگر حواستون به این شرایط که گفتیم بوده و از صحیح وارد کردن سریال کد تخفیفتون اطمینان دارید اما موفق نمی‌شید، با تیم پشتیبانی برای بررسی کد و اعتبار اون در ارتباط باشید.

مبنای شناسایی کتابخانه شما و خرید هایی که انجام دادید آدرس ایمیلی هست که هنگام ثبت نام در نظر گرفتید و هنگام ثبت نام هم با همان ایمیل اقدام کردید.توجه داشته باشید که حتما با همان ایمیل وارد حساب کاربریتون شوید تا کتابهاتون رو مشاهده کنید.error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید