بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
۲۷ هزار تومان تخفیف خرید اشتراک سه ماهه نوار
۳۰بیداریوم

کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید.

نوار، بزرگترین تولید کننده و فروشگاه کتاب صوتی،خلاصه کتاب،سریال صوتی و پادکست است.

با خرید اشتراک نوار از امکانات زیر برخوردار شوید:

دسترسی به تمام کتاب‌های صوتی

دسترسی به تمام خلاصه کتاب‌ها و سریال صوتی

ترافیک اینترنت نیم بها روی تمام اپراتورها

نحوه استفاده:

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید اشتراک سه ماهه نوار را با 15 درصد تخفیف (۲۷ هزار تومان تخفیف) تهیه کنید و در این مدت به محتوای منتشر شده در نوار دسترسی داشته باشید. برای خرید اشتراک مراحل زیر را طی کنید:

وارد سایت نوار به آدرس https://www.navaar.ir/ شده یا اپلیکیشن نوار را در گوشی خود نصب کرده و اجرا کنید.

از منوی بالای صفحه، وارد گزینه ثبت کد اعتبار/کتاب شوید و در قسمت مشخص شده کد تخفیف خود را وارد کنید.


بعد از ثبت کد تخفیف، به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت می‌شوید کهدر آنجا اشتراک سه ماهه با تخفیف به سبد خرید شما اضافه شده است.


با انتخاب درگاه پرداخت و تایید نهایی سفارش به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و با پرداخت مبلغ مورد نظر اشتراک شما فعال خواهد شد.

قوانین استفاده: 

با خرید اشتراک نوار، شما تنها خدمات شنیدن یا دانلود محدود محتوا را در بازه زمانی مشخص شده خریداری کرده اید و خرید اشتراک هیچ گونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت محتواها ایجاد نمی کند. پس از پایان مدت اشتراک، دسترسی شما برای شنیدن یا دانلود محتوا و یا شنیدن محتواهای دانلود شده مسدود خواهد شد.

‫در اشتراک‌های ماهیانه نوار، هر یک ماه مساوی با ۳۰ روز محاسبه ‌می‌شود.

تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و اضافه یا کم گردد.

هر کاربر در لحظه همواره می تواند یک پلن اشتراک فعال داشته باشد و زمانی که کاربر پلن فعال داشته باشد، هر پلنی جدید که خریداری کند رزرو خواهد شد و به ترتیب و به صورت اتوماتیک بعد پلن فعلی، فعال میشوند و پلن های رزرو قابل استرداد یا انتقال به غیر نمی‌باشد.

هر کاربر میتواند در طول دوره اشتراک خود به تمامی محتواهای منتشر شده در نوار، با رعایت حجم مصرف منصفانه دسترسی داشته باشد. حجم مصرف منصفانه ممکن است در دوره های مختلف متفاوت باشد.

این کدهای تخفیف تا پایان سال ۱۴۰۲ معتبر هستند.

error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید