بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
۲۵ درصد تخفیف کتاب الکترونیک و صوتی از طاقچه
۲۵بیداریوم

طاقچه پلتفرمی است برای دسترسی قانونی به نسخهٔ دیجیتال و صوتی کتاب‌ها. طاقچه مانند پل، ناشران و کتاب‌خوانان را به هم وصل‌ می‌کند. پس از آنکه ناشر برای کتاب یا مجله‌ٔ خود مجوز انتشار و شابک بگیرد، می‌تواند نسخهٔ الکترونیکی یا صوتی آن را از طریق طاقچه به مخاطبان خود برساند.
با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید محصولات این پلتفرم را با ۲۵ درصد تخفیف خریداری کنید.

نحوه استفاده:

بعد از دریافت کد، از طریق لینک زیر وارد سایت طاقچه شوید.

https://taaghche.com

پس از ورود به سایت می‌توانید اشتراک خریداری کنید یا با جستجو در بین کتابها، یک کتاب صوتی یا دیجیتال را به سبد خرید خود اضافه کنید.
هنگام پرداخت مبلغ کتاب یا اشتراک، با زدن روی دکمه "کد تخفیف یا هدیه دارم"، باکسی باز می‌شود که باید کد تخفیف خود را در این بخش وارد کنید.
بعد از وارد کردن تخفیف و زدن دکمه ثبت، ۲۵ درصد از مبلغ پرداختی شما کسر خواهد شد. 

قوانین استفاده 

کلیهٔ اصول و رویه‌های طاقچه منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. متعاقباً شما نیز موظف به رعایت قوانین رسمی و جاری مرتبط با کاربر هستید. در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین، رویه‌ها و خدمات طاقچه ایجاد شود، مقررات در صفحه اصلی سایت منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما از حال حاضر توافق می‌کنید که استفاده‌تان از طاقچه در هر زمان، به‌معنی پذیرش قوانین طاقچه در همان زمان است.

  1. حداکثر با سه دستگاه می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید. در صورت نیاز به اضافه‌کردن دستگاه جدید، برای حذف یکی از سه دستگاه قبلی، ایمیلی به واحد پشتیبانی ارسال کنید. همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند.
  2. می‌توانید کتاب‌هایی را که به آنها دسترسی دارید، زمانی که آنلاین هستید دانلود کرده، به کتابخانهٔ شخصی‌تان اضافه کنید. پس از آن بدون نیاز به اینترنت می‌توانید کتاب‌های دانلودشده را مطالعه کنید. همچنین در نسخۀ تحت وب، می‌توانید با استفاده از مرورگر خود کتاب‌هایتان را به‌صورت آنلاین در سایت طاقچه مطالعه کنید.
  3. کتاب‌هایی که با طاقچه خریده‌اید، برای همیشه در آرشیو حساب کاربری شما باقی می‌ماند.
  4. از کتاب‌هایی که با طاقچه خریده‌اید، فقط در اپلیکیشن‌های کتابخوان طاقچه می‌توانید استفاده کنید.
  5. اپلیکیشن طاقچه تحت نسخه‌هایی از سیستم عامل‌های ویندوز، اندروید، آی‌او‌اس و روی دستگاه‌هایی که همچنان توسط شرکت سازندهٔ آن پشتیبانی می‌شود، در دسترس است؛ اما به هر دلیلی، از جمله تحریم‌ها، ممکن است اپلیکیشن طاقچه در برخی سیستم عامل‌ها از دسترس خارج شود.
  6. کاربران به‌هیچ‌وجه حق تعدیل، فروش، انتشار، انتقال یا بازتولید محتواهای عرضه‌شده بر طاقچه را چه به‌صورت جزئی و چه کلی ندارند.
  7. پس از پرداخت یا شارژ کیف پول، امکان بازگرداندن وجه به حساب شما فراهم نیست؛ بنابراین لازم است قبل از خرید، با مطالعهٔ نسخۀ نمونۀ کتاب، از تصمیم خود برای خرید کتاب مطمئن شوید.
error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید