بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
کتاب تئوری امواج الیوت تالیف احمد اکبری
۳۸,۵۰۰بیداریوم

معرفی:

به عقیده بسیاری از تکنیکالیست‌ها، نظریه الیوت قويترین تئوری تحلیل تکنیکال است. تاکنون بی‌سابقه‌ترین پیش بینی‌ها را از الیوت‌کارها دیده‌ایم. این سبک جزو پرطرفدارترین و البته لوکس‌ترین سبک‌های تحلیلی در بین معامله‌گران ایرانی است، اما همیشه یکی از مشکلات اساسی یادگیری این روش، فقدان منابع و کتاب‌های مناسب این حوزه بوده است. هر چند در سال‌های گذشته ده‌ها کتاب الیوتی ترجمه شده‌اند، اما واقعیت این است که در این کتاب‌ها همه جوانب نظریه الیوت مورد بررسی قرار نگرفته و بدتر آنکه اکثر آنها به صورت بی‌روح و گاها توسط مترجمانی که خود تحلیلگر و معامله‌گر نیستند نگاشته شده اند. آقای احمد اکبری که خود از تحلیلگران، مدرسان و معامله‌گران با تجریه در بورس ایران هستند این کتاب را تالیف کرده‌ و انتشارات آراد کتاب آن را در ۴۸۸ صفحه و در قطع وزیری به چاپ رسانده است.

بخشی از مقدمه نویسنده:

در تمام این سالهایی که تئوری امواج الیوت را تدریس می‌کردم همیشه بـا چـالش معرفـی  کتاب مرجع براي دانشجویانم روبرو بودم، به طرزی که بعضاً ۳ یا ۴ کتاب را بـراي پوشـش دادن  تمام مطالب کلاسم پیشنهاد می‌دادم. در طی دوران تدریس همیشه دنبال نوشتن کتـابی بـودم  که ابعاد سه گانه نظریه الیوت را به صورت کامل و جامع بیان کند.  بعد از نوشتن کتاب اولم، کتاب «تحلیل تکنیکال پایه» فرصتی پیش آمـد تـا بـر روی پـروژه  بزرگ تئوری امواج الیوت کار کنم. در زمان برنامه ریزی اولیه بـراي ایـن کتـاب بـه ایـن نتیجـه  رسیدم که اگر آن چیزی که در ذهنم است را به صورت کامل اجرا کنم، عمـلا بزرگتـرین پـروژه  تحلیل تکنیکال ایران را انجام داده‌ام.
در این کتاب، ابعاد سه گانه نظریه الیوت را به صورت جامع و کامل با دهها و بلکه صـدها مثـال و  تمرین با متنی روان تشریح کرده‌ام. فکر نمی‌کنم در هیچ کتاب الیوتی دیگری این تعداد تمرین را ببینید. همین دلیل خوبی است که یک کتاب الیوتی دیگر به کتابهای موجـود بـازار اضـافه شود. در طی این دو سالی که مشغول نگارش این کتاب بودم، همیشه به خلـق یـک اثـر مانـدگار فکر می‌کردم. اکنون که نگارش این کتاب به پایان رسیده، فکر مـی‌کـنم مـأموریتم را بـه خـوبی انجام داده‌ام. خلاصه اینکه از قوي‌ترین و غنی‌ترین کتاب تحلیل تکنیکـال تـألیفی ایـران لـذت ببرید.


گزیده ای از فهرست کتاب:

• تاریخچه تئوری امواج الیوت

• مفاهیم پایه

• روانشناسی امواج

• فیبوناچی قیمت

• فیبوناچی زمان

• فرایند تحلیل

• حرکات انگیزشی

• اصلاحی های ساده

• اصلاحی های پیچیده

• الیوت ترکیبی

• سناریونویسی و تعدیل سناریو

• استراتژی و مدیریت سرمایه

نحوه استفاده:

با کلیک بر روی دکمه «دریافت جایزه»، این کتاب به شما تعلق می‌گیرد.

در بخش «جایزه‌های دریافتی» می‌توانید سابقه جوایز و جزییات هر کدام را مشاهده نمایید.

پس از دریافت هدیه، طی ۳ روز کاری همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم برای ارسال هدیه را با شما انجام خواهند داد.

قوانین استفاده:

در صورتی که این کالا به هر دلیلی در ایران نایاب شود، سفارش هدیه لغو شده و باید هدیه دیگری را انتخاب نمایید و امتیاز این هدیه به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

زمان رسیدن هدیه به دست شما، با توجه به نوع هدیه، مسافت و شرایط پستی، متغیر است.

شما می‌تواند هر چند بار که تمایل داشتید از امتیاز‌های خود برای دریافت این جایزه استفاده کنید.

error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید

جوایز مشابه (۲۳)