logo

دومین دوره اکسل مالی

خانهآموزش بورسدوره‌های آموزشی

دوره حضوری  با ارائه گواهینامه پایان دوره و تخفیف ویژه مشتریان کارگزاری اقتصاد بیدار


صورت‌های مالی خلاصه عملیات تامین مالی و فعالیت‌های سرمایه‌گذاری در شرکت‌هاست. صورت های مالی باید اطلاعات مفید هم برای سرمایه گذاران و هم برای اعتباردهندگان در تصمیم‌گیری به اعتبار دادن و سرمایه گذاری و تصمیم های دیگر تهیه کنند.

برای بینش مالی و تجزیه و تحلیل اعداد و جمع آوری داده‌های غیر عددی، Excel همچنان ابزار انتخابی در سراسر حوزه حسابداری و مالی است.

اکسل برای تجزیه و تحلیل داده‌ها، مدیریت بودجه، پیش‌بینی و مدل‌سازی عملکرد مالی استفاده می‌شود، و امروزه جزء اصلی تجارت است.

تمام جزییات درسی این کلاس را می‌توانید در انتهای صفحه مشاهده نمایید.


جهت شرکت در دوره از طریق لینک زیر ثبت نام فرمائید.

مشاهده جزئیات دوره و ثبت‌نام دوره آنلاین

برای ثبت نام در دوره، به اکانت خود وارد شوید
شهریه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال
زمان برگزاری:
۷ تیر ۱۴۰۱ ۰۶:۰۰
طول دوره:
۱۸ ساعت
سطح
مقدماتی
نحوه برگزاری
حضوری
تعداد جلسات
۶ جلسه
شرایط
پیش‌نیاز ندارد.

جزییات دوره

چرا در این دوره شرکت کنیم؟


در دنیای اقتصاد و بحث مالی کسب و کار ها، انجام برخی از تحلیل های مهم، ضروری می باشد که در نرم افزار اکسل توابعی برای این گونه از تحلیل‌ها تعریف شده اند.

در دنیای امروز استانداردهای بین‎ المللی گزارشگری مالی (IFRSs) در 140 کشور جهان به صورت اجباری یا اختیاری مورد پذیرش قرار گرفته است و به عنوان زبان مشترک گزارشگری مالی توسط کسب و کارهای بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می‎‌گیرد.

در ایران نیز با توجه به وجوب سازمان بورس و اوراق بهادار استفاده از این استانداردها از سال 1395 برای شماری از شرکت های بزرگ پذیرفته شده در بورس الزامی شده است و به مرور نیز برای گروه بزرگ‌تری از این شرکت ها در سال های آینده لازم الاجرا خواهد شد.

داشتن مهارت کار حرفه ای با این نرم افزار به عنوان یک مزیت بزرگ در مسیر شغلی مدیران مالی، تحلیلگران و حسابداران  می باشد. اگر شما هم جزو تحلیلگران بنیادی هستین و نیاز دارین اطلاعاتی که از گزارش شرکت ها بدست آورده‌این را تحلیل و بررسی کنید، پیشنهاد اول ما به شما استفاده از نرم افزار اکسل هست.

قطعا از اهمیت استفاده از این نرم افزار در تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال آگاه هستید. در این دوره طی شش جلسه هرآنچه که برای استفاده از اکسل به صورت مقدماتی نیاز دارید آموزش خواهید دید.


کانال اطلاع رسانی دوره های آموزشی کارگزاری اقتصاد بیدار


تخفیف ویژه مشتریان اقتصاد بیدار

افرادی که دارای کد معاملاتی اقتصاد بیدار می باشند می توانند با 20 درصد تخفیف در این دوره شرکت کنند.

در صورت عدم دریافت تخفیف ویژه مشتریان، یک پیام حاوی نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره همراه به شماره تلگرام واحد آموزش (09204202901) ارسال فرمایید. همچنین جهت عضویت در گروه اختصاصی دوره و ارتباط مستقیم با استاد، شماره تلگرام واحد آموزش را روی تلفن همراه خود ذخیره نمایید.


جهت ثبت نام در کارگزاری و دریافت تخفیف، کلیک فرمایید.

رزومه استاد

فوق لیسانس مهندسی مالی دانشگاه خاتم

تحلیلگر بنیادی مشاور سرمایه گذاری معیار

مدیر تحلیل هلدینگ حامی پیشگامان توسعه

مدیر سبد، سبدگردانی اقتصاد بیدار

دارای سابقه فعالیت در بازار سرمایه

سوالات متداول

چطور از تخفیف دوره می توانم استفاده کنم؟

اگر مشتری کارگزاری اقتصاد بیدار نیستید و تمایل به استفاده از تخفیف دوره دارید، می توانید به صورت رایگان از طریق لینک زیر در کارگزاری اقتصاد بیدار ثبت نام کنید و از تخفیف این دوره و سایر مزایای مشتریان کارگزاری اقتصاد بیدار استفاده کنید.

دریافت کد بورسی از کارگزاری اقتصاد بیدار

مکان برگزاری دوره های حضوری کجاست؟

مکان برگزاری دوره‌های حضوری خیابان ولیعصر(عج) پائین تر از پارک وی می باشد.آدرس دقیق مکان برگزاری، برای شرکت کنندگان در دوره های حضوری ارسال می‌گردد.

در صورت عدم حضور در دوره های حضوری امکان استفاده از محتوای ارائه شده در کلاس را داریم؟

متاسفانه به دلیل اینکه دوره‌های حضوری ضبط نمی شوند، در صورت عدم شرکت در دوره امکان استفاده از ارائه استاد را ندارید. فقط جزوه ارائه شده در صورت صلاحدید استاد در گروه تلگرامی کلاس قرار خواهد گرفت.

برای دریافت گواهینامه پایان دوره چطور باید اقدام کنیم؟

حداکثر یک هفته بعد از پایان دوره، درخواست دریافت گواهینامه خود را به شماره تلگرام واحد آموزش (09204202901) ارسال فرمائید تا اقدامات لازم برای صدرو گواهینامه انجام گیرد. 

توضیحات دوره کافی نبود، چه طور می‌توانم با واحد آموزش در ارتباط باشم؟

شما می‌توانید با شماره 91078132-021 داخلی 3 تماس حاصل فرمایید، پاسخگوی شما از 8 صبح تا 12 شب هستیم.

همچینین می‌توانید از طریق پیام رسان تلگرام به صورت مستقیم با پشتیانی واحد آموزش در ارتباط باشید

شماره تلگرام: 09204202901


مدرس دوره:
پریسا کریمی نیک
مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه
۱

جلسه یکم

سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱معرفی دوره / معرفی نرم افزار اکسل / انواع فرمت ذخیره کردن / تنظیمات option / تنظیمات مربوط به سطر و ستون / انواع paste / معرفی ریبونهای اکسل / format cell معرفی
۲

جلسه دوم

سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱رسم نمودار / رسم نمودار داینامیک / معرفی انواع متد فرمول نویسی / آدرس‌دهی مطلق / آدرس‌دهی نسبی / عملگرهای منطقی
۳

جلسه سوم

سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱معرفی انواع توابع مهم و کاربردی: / Sum / Sumif / Sumifs / Sumproduct / Average / Count / Counta / Countif / Countifs / If / Iferror
۴

جلسه چهارم

سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ادامه معرفی توابعی همچون: / Min / Max / Right / Left / Mid / Vlookup / Xlookup / Index / Match / Len / Trim / Row / Column / Replace And / or
۵

جلسه پنجم

سه‌شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ادامه معرفی توابعی همچون: / Round / Rounddown / Offset / Substitute / Now – time – date / Ppmt- ipmt – pmt – pv – fv NPV – XIRR

جلسه ششم

سه‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱معرفی ابزارهای اکسل : / Conditional formatting / Find – sort – filter / Goal seek / Pivot table / Remove duplicate / Scenario / Name manager / Freeze panes What if analysis
شهریه: ۹۰۰۰۰۰۰ ریال