بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما
کمک خیریه ۲۰ هزار تومانی به بنیاد کودک
۲,۰۰۰بیداریوم

شعار اصلی بنیاد کودک "هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز نماند" است. ما در بیدارکس با توجه به نیت خیرخواهانه‌تان، مبلغ هدیه 100.000 تومانی باشگاه فنیکس را در اختیار بنیاد کودک قرار می‌دهیم و امیدواریم این نیت خیر شما، بتواند شعار بنیاد کودک را عملی کند.

این مؤسسه، یک مؤسسه خیریه مردم‌نهاد، غیردولتی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، فرامذهبی و فرامرزی است که رویکردی کاملاً انسان‌دوستانه دارد. هدف این مؤسسه دستیابی به این آرمان است که "هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز نماند".

بنیاد کودک از سال 1373 در ایران و آمریکا فعالیت خود را آغاز کرده‌‌ است. این مؤسسه در ایران با نام "مؤسسه خیریه بنیاد‌ کودک" و در آمریکا با نام "Child Foundation" به ثبت رسیده‌ است. در سال 1378 بنیاد کودک در ایران ثبت‌ رسمی شد و از ثبت شرکت‌ها در شیراز مجوزی به شماره 398 دریافت کرد. سپس دفتر مرکزی بنیادکودک از شیراز به تهران منتقل ‌شد و پس از انتقال رسمی اسناد، مجدداً از ثبت شرکت‌ها در سال 1388 مجوزی به شماره 25540 دریافت‌کرد.

این مؤسسه با دریافت مجوزملی از وزارت کشور توانست دامنه‌ی فعالیت خود را به‌ بسیاری از استان‌ها بگستراند و اینک 36 نمایندگی در آمل، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایرانشهر، ایلام، بروجرد، بم، بوشهر، بیرجند، تبریز، تهران، جهرم، جیرفت، داراب، رشت، ریگان، زاهدان، زابل، سراوان، سنندج، شیراز، شهرکرد، فنوج، کاشان، کرمانشاه، کرج، لارستان، مراغه، مرودشت، مشهد، مهاباد، نیکشهر، یاسوج و یزد دارد.


نحوه استفاده:

کافی است بر روی دکمه «دریافت جایزه» کلیک کنید. 

کمک خیرخواهانه شما به صورت خودکار با سایر اعضای باشگاه تجمیع شده و در آخر هر فصل به حساب موسسه محک واریز شده و گزارش آن از طریق شبکه های اجتماعی بیدارکس اطلاع رسانی خواهد شد.

قوانین استفاده:

هر تعداد باری که بخواهید می‌توانید کمک‌های خیرخواهانه خود را انجام دهید.

error
متاسفانه خطایی رخ داده است لطفا بعدا تلاش کنید