بیدار کلاب
تاریخچه امتیازها
جایزه‌های دریافتی
راهنما

بیدار کلاب

باشگاه سرمایه‌گذاران بیدار

بیدار کلاب جاییست که می توانید با انجام فعالیت‌های گوناگون در کارگزاری بیدار، بیداریوم کسب کرده و از جوایز متنوعی نظیر مشاوره، اصلاح پرتفو، اعتبار معاملاتی، تلفن همراه، انواع کد تخفیف و ... استفاده کنید.


با بیداریوم، برنده‌اید


sorry...

کسب بیداریوم

بیداریوم بیشتر جایزه بهتر

با انجام معامله، ورود به حساب کاربری، درج کامنت و بسیاری از کارهای دیگر، بیداریوم خودتون رو افزایش بدید.

sorry...

جوایز متنوع

از اعتبار تا سفر دریاکنار

میتونی آیفون ۱۴ ببری، ماشین برنده شی، اعتبار معاملاتی یا پول نقد دریافت کنی و همه این‌ها بخشی کوچیکی از جوایز بیدار کلابه!

جوایز و خدمات

با بیدار کلاب میتونید از بیش از ۱۰۰ جایزه مختلف بهره مند بشید.

گردونه شانس

شانش خودتون رو هر روز توی گردونه شانس امتحان کنید و برنده همیشگی ما باشید.

gardoone chance

کسب بیداریوم


معامله بیشتر، بیداریوم زیادتر

با انجام معاملات خرید و فروش سهام، درصدی از مبلغ کارمزد شما تحت عنوان بیداریوم در حساب باشگاه بیدار کلاب شارژ می‌شه. هر چه معاملات شما بیشتر باشه، بیداریوم بیشتری دریافت خواهید کرد و از خدمات بیشتری در بیدار کلاب برخوردار میشید.

۱دریافت بیداریوم بدون محدودیت

۲تبدیل بیداریوم به خدمات و جوایز ویژه

sorry...

هزاران جایزه نفیس منتظرته...

مهمترین راه کسب بیداریوم در بیدار کلاب، انجام معاملات سهام در کارگزاری است. با هر خرید و فروش، درصدی از کارمزد ایجاد شده در قالب بیداریوم به کیف پول شما در باشگاه اضافه می‌شود. هرچه معاملات بیشتری داشته باشید می‌توانید سطح خود را ارتقا داده و درصد بیشتری از کارمزد را به شکل بیداریوم دریافت کنید.

ورود به بیدار کلاب

سوالات متداول


بیدارکلاب چیست؟

بیدارکلاب، باشگاه وفاداری کاربران کارگزاری بیدار است. شما با ثبت نام در کارگزاری بیدار و ورود به سایت ebidar.com به عضویت باشگاه مشتریان کارگزاری در می‌آیید و می‌توانید از خدمات بیدارکلاب استفاده کنید.

بیداریوم چیست و چه ارزشی دارد؟

بیداریوم واحد پولی بیدارکلاب است. شما با انجام فعالیت‌های مختلف در کارگزاری می‌توانید امتیاز جمع آوری کنید که این امتیازات در قالب بیداریوم به شما تعلق خواهد گرفت. ارزش هر بیداریوم 100 ریال است و شما می‌توانید با بیداریوم‌های خود از جوایز مختلف باشگاه مشتریان بهره‌مند شده یا آنها را به صورت نقد دریافت کنید. 

چطور در بیدارکلاب امتیاز کسب کنم؟

همانطور که گفته شد، با انجام فعالیت‌های گوناگون در کارگزاری بیدار می‌توانید امتیاز کسب کنید.مهمترین فعالیت برای کسب امتیاز، انجام معاملات سهام در پنل کارگزاری است که در این حالت شما درصدی از کارمزد پرداخت شده را در قالب بیداریوم دریافت خواهید کرد. یک روش ساده دیگر برای کسب امتیاز، استفاده از گردونه شانس است که هر روز مجاز هستید یک بار از این گردونه به شکل رایگان استفاده کنید و امتیاز دریافت کنید. راههای دیگری نیز برای کسب امتیاز در بیدارکلاب درنظر گرفته شده که به مرور اضافه خواهد شد. 

چطور از بیداریوم‍های خود استفاده کنم؟

بیداریوم‌های شما در بیدار کلاب همانند پول نقد هستند و با کمک آن می‌توانید جوایز مختلفی مثل انواع کدهای تخفیف، کالای فیزیکی، دوره‌های آموزشی، اعتبار معاملاتی و یا خدمات مشاوره‌ای دریافت کنید. هر بیداریوم 100 ریال ارزش دارد و مقدار بیداریوم مورد نیاز برای هر جایزه در کنار نام آن مشخص شده است. شما همچنین می‌توایند بیداریوم‌های خود را به پول نقد تبدیل کرده و حساب کارگزاری خود را با آن شارژ کنید.