logo

درباره کارگزاری بیدار

همراه همیشه بیدار شماییم

خانهدرباره کارگزاری

شرکت به عنوان کارگزار رسمی بازار سرمایه تاسیس شد.در همان سال این شرکت به عنوان یکی از موسسین بورس کالای کشاورزی ایران فعالیت خود را در حوزه دادو ستد بورس ادامه داد.

تاریخچه کارگزاری بیدار

شرکت کارگزاری بیدار، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار ، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با اتکا به سرمایه انسانی خود و تمرکز بر معیارهای نوآوری و بهبود کیفیت موفق به کسب رتبه الف از سازمان بورس و اوراق بهادار در تمامی حوزه های فعالیت شده است.

کارگزاری بیدار یک خانواده جوان ۳۰۰ نفری است. مجموعه ای از بهترین ها و حرفه ای های بازار سرمایه که به این قصد گرد هم آمده اند تا ضمن حراست از منافع سرمایه گذاران، با استعانت از تعهد، دانش و نوآوری بتوانند سرمایه گذاران را به هدفهایشان برسانند.

چشم انداز و مدیریت

خدمات کارگزاری

آموزش بورسآموزش بورس

فعالیت در هر کاری نیازمند دانش لازم می باشد. بخش زیادی از افراد جامعه ما به دلیل عدم آشنایی با ساز و کارهای بورس از این بازار دوری می نمایند و آن را برای متخصصین می دانند. در صورتی که با آموزش های ساده در هر سطحی که باشید می توانید در این بازار سرمایه گذاری موفق نمایید. کارگزاری بیدار به منظور حمایت از سرمایه گذاران با هدف اشاعه ی فرهنگ درست سرمایه گذاری، امکان یاد گیری کاربردی بورس از مبتدی تا پیشرفته را در مدرسه عالی بورس مهیا کرده است.

ثبت نام و ورود آسان به بورسثبت نام و ورود آسان به بورس

برای ثبت نام و افتتاح حساب در بورس شما می بایست فرآیندهای متعدد را نزد سازمان های مختلف طی نمایید. در کارگزاری بیدار این فرایند ها مکانیزه ، تجمیع و غیر حضوری شده است. ضمنا در راستای مشتری مداری و گسترش تعداد سهامداران بورسی،بخشی از هزینه های ثبت نام در بورس از جمله هزینه ثبت نام در سامانه سجام شرکت سپرده گذاری مرکزی بورس توسط این کارگزاری به جای شما پرداخت می شود

معاملات اوراق بهادارمعاملات اوراق بهادار

انجام معاملات در بورس به دو روش مستقیم و غیر مستقیم صورت می پذیرد . جهت خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار به صورت مستقیم و توسط خودتان در بورس پس از ثبت نام افتتاح حساب و آموزش می بایست از طریق سامانه های معاملاتی بر خط(آنلاین) که دارای سرعت مناسب و ارائه دهنده اطلاعات لازم مباشند اقدام به انجام معامله نمایید.

سرمایه گذاری سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری در بورس طرفداران بسیاری در بین کسانی که به دنبال کسب بیشترین بازده از بازار مالی هستند. این سرمایه‌گذاری می‌تواند به دو روش مستقیم و غیرمستقیم انجام شود. سرمایه‌گذاری غیرمستقیم شامل سبدگردانی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری راهکار بسیار مناسبی برای کاهش ریسک و کسب بیشترین بازده است چرا که سرمایه شما توسط متخصصین بازار مدیریت می‌شود. از طرف دیگر سرمایه‌گذاری مستقیم نیازمند دانش، تجربه و مهارت بسیار زیادی از طرف شما می‌باشد.

معاملات آتی کالامعاملات آتی کالا

این بازار با استفاده از اهرم های مالی فرصتی برای نوسان گیران که مایل اند با ریسک های بالاتر سود های بیشتر کسب نمایند بوجود آورده است. فعالین این بازار افرادی می باشند که قصد خرید و فروش فیزیکی اصل کالا ها را ندارند و صرفا میخواهند با بیش بینی روند قیمت کالاها سود کسب نمایند. یکی از خصوصیت های این بازار وجود ریسک بالاتر نسبت به سایر بازار ها می باشد. ممکن است در این بازار چند برابر سرمایه سود کسب شود و یا حتی کل سرمایه از دست برود.

معاملات بورس کالا و انرژیمعاملات بورس کالا و انرژی

تولید کنندگان و خریداران انواع محصولات و مواد اولیه پترو شیمی و فرآورده های نفتی، فلزات و مواد معدنی و کشاورزی را در بورس کالا و همچنین برق ، نفت و گاز و سایر حامل انرژی را در بورس انرژی داد و ستد می نمایند. عمده فعالین این بازار ها کالاها را به صورت فیزیکی و بر اساس مجوز های که از مراجع ذیصلاح اخذ تموده اند معامله می نمایند.

پذیرش شرکت ها در بورسپذیرش شرکت ها در بورس

فرایند پذیرش شرکت ها نزد سازمان بورس اوراق بهادار بر اساس مقررات حاکم بر بازار سرمایه نیاز به یک مشاور رسمی دارد. همچنین پذیرش محصولات در بورس های کالایی نیز می بایست توسط شرکت کارگزاری صورت پذیرد.با متخصصین کارگزاری بیدار امکان درج پذیرش و عرضه سهام شرکت ها در بورس و فرابورس در کمترین زمان ممکن میسر می باشد.

مشاوره های تخصصیمشاوره های تخصصی

مشاوره در بورس باید توسط افراد متخصص که از دانش تحلیلی مناسبی برخوردارند، صورت گیرد. تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی دو روش تحلیلی است که عموماً این افراد از آن‌ها استفاده می‌کنند. یک مشاور بورس مطمئن، باید دارای تجربه کافی در این حوزه باشد. همچنین با اتکا به تجربه، اصول روانشناسی بازار و مدیریت ریسک، نقش پررنگی در حوزه بازارهای مالی ایفا کند. شما می توانید جهت مشاوره برای خرید و فروش خود در بازار بورس مشاوره سرمایه گذاری از خدمات مشاوره کارگزاری بهره مند شوید.

باشگاه سهامداران بیدارباشگاه سهامداران بیدار

بیدار کلاب باشگاه وفاداری کاربران کارگزاری بیدار است. شما با استفاده از خدمات سرویس های مختلف در ازای انجام تراکنش موفق، امتیاز می‌گیرید. می‌توانید با جمع کردن این امتیازها، جوایز مختلفی از بیدار کلاب دریافت کنید. میزان امتیاز لازم برای هر جایزه کنار آن مشخص شده و با جمع‌آوری امتیاز کافی، می‌توانید آن را انتخاب و دریافت کنید.

about-register

ثبت نام و ورود آسان به بورس

شما به عنوان یک سرمایه گذار برای ثبت نام و افتتاح حساب در بازار بورس می بایست فرایندهای متعددی را طی نمایید. در کارگزاری بیدار این فرایندها مکانیزه و غیرحضوری شده است. خبر خوب آنکه در راستای قدردانی از همراهی و انتخاب شما از هزینه های ثبت نام در بورس از جمله هزینه ثبت نام در سامانه سجام شرکت سپرده گذاری مرکزی بورس توسط کارگزاری بیدار به جای شما پرداخت می شود.

فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  • ثبت نام غیرحضوری در کارگزاری
  • ثبت نام مشتریان در سامانه سجام توسط کارگزاری به صورت رایگان
  • اخذ کد بورسی و نام کاربری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و یا شعب کارگزاری

دستاوردهای کارگزاری بیدار

دستاورد 1 کارگزاری بیدار

دارنده رتبه الف از سازمان بورس اوراق بهادار در تمامی حوزه های فعالیت

دستاورد 2 کارگزاری بیدار

راه‌اندازی اولین اتاق معاملات اوراق بهادار در ایران

دستاورد 3 کارگزاری بیدار

کارگزار منتخب بورس کالا در راه اندازی معاملات گواهی سبز و کالایی

دستاورد 4 کارگزاری بیدار

هم‌بنیان‌گذار بورس کالای کشاورزی و افتتاح‌کننده اولین تالار اختصاصی کالایی

دستاورد 5 کارگزاری بیدار

همکاری بلند مدت با بزرگترین فعالان حقوقی بازار اوراق بهادار و کالا

دستاورد 6 کارگزاری بیدار

تاسیس شرکت سبدگردانی کارگزاری بیدار

دستاورد 7 کارگزاری بیدار

تاسیس انواع صندوقهای سرمایه‌گذاری شامل صندوق‌های در سهام و با درآمد ثابت

دستاورد 8 کارگزاری بیدار

تاسیس شعب متعدد و فعال در سرتاسر کشور جهت خدمت رسانی بهتر به سرمایه گذاران

سید رضا اعجازی

مدیر عامل کارگزاری بیدار

در گروه مالی کارگزاری بیدار به مشتریان پاسخگویی، امانت داری و ارائه خدمات حرفه ای را تعهد می دهیم. ما در این خانواده بزرگ بیش ۳۰۰ نفر بیدار برای فردایی بهتر همیشه در تلاش هستیم.

سید رضا اعجازی
pattern
محمدحسین علیزاده رهبر

محمدحسین علیزاده رهبر

رئیس هیئت مدیره کارگزاری

ولید هلالات

ولید هلالات

رئیس هیئت مدیره سبد گردانی

کیوان ریاحین

کیوان ریاحین

معاونت اجرایی