logo

بیدار کارت

کارت سپرده بانکی

ما برای زمان و دارایی شما ارزش قائلیم و سپرده‌گذاری را راحت‌تر و سودآورتر کرده‌ایم.

درخواست بیدار کارت

بیدارکارت چیست؟

بیدار‌کارت یک کارت هوشمند بانکی با امکان سرمایه‌گذاری غیرمستقیم با پرداخت سود تقریبی 26.5 درصد و امکان برداشت وجه لحظه‌ای است که با همکاری گروه مالی اقتصاد بیدار و بانک پاسارگاد راه‌اندازی شده است. این کارت یک راهکار نوین در سرمایه‌گذاری است و شما به طور همزمان از ویژگی کارت بانکی و کارت سرمایه‌گذاری بهره‌مند می‌شوید.

مزایای کارت بانکی بیدارکارت

سود روزشمار ۲۶.۵٪

بالاتر از سپرده یکساله بانکی

نقدشوندگی سریع

دسترسی لحظه ای به دارایی

انواع انتقال وجه بانکی

کارت به کارت، پایا، ساتنا

افتتاح حساب آنلاین

با فرایند اسان احراز هویت

سرمایه گذاری راحت

فقط با انتقال وجه بیدارکارت

متصل به شبکه بانکی

با همکاری بانک پاسارگاد

تفاوت بانک و بیدارکارت

بانک
  • سود ۲۰.۵٪ سالانه
  • پرداخت سود ماه شمار
  • نیاز به احراز هویت آنلاین
  • دارای جریمه برداشت زودتر از موعد
بیدارکارت
  • سود ۲۶.۵٪ سالانه
  • پرداخت سود روزشمار
  • بدون نیاز به احراز هویت آنلاین
  • بدون جریمه برداشت زودتر از موعد

نحوه دریافت بیدارکارت

نخستین گام برای دریافت بیدارکارت، ثبت نام در سجام و احراز هویت است. پس از آن می توانید درخواست صدور کارت خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. اگر پیش از این در سجام ثبت نام کرده باشید، فرآیند دریافت بیدارکارت کاهش می‌یابد.

ورود به سامانه بیدارکارت

دریافت کد تایید از سجام

تایید اطلاعات هویتی و آدرس

درخواست صدور بیدارکارت

فعالسازی بیدارکارت

محاسبه سود بیدارکارت

مبلغ سرمایه‌گذاری۵۰,۰۰۰,۰۰۰
مدت سرمایه‌گذاری۱

نتیجه سود شما از بیدار کارت(ریال)

دارایی شما۵۰,۰۰۰,۰۰۰
سود شما۰
سود بانک۰

بیدار کارت مناسب چه کسانی است؟

بیدار‌کارت برای کسانی مناسب است که می‌خواهند سود روزشمار بالاتر از سود سپرده یکساله بانکی و بدون جریمه برداشت وجه دریافت کنند و همانند یک کارت بانکی سریع به پول خود دسترسی داشته باشند.

سرمایه‌گذاری در بیدار‌کارت دارای فرآیندی ساده و بدون نیاز به مراجعه حضوری است و تنها با یک انتقال وجه تمام مراحل سپرده گذاری به صورت سیستمی و دقیق انجام می‌شود.

سامانه بیدارکارت

در سامانه بیدارکارت امکان مشاهده سود کسب شده، جزئیات واریز و برداشت، مشاهده مراحل سپرده‌گذاری، انتقال وجه (کارت به کارت، ساتنا و پایا)، خرید شارژ، پرداخت قبوض و سایر خدمات بانکی در اختیار شما قرار دارد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02191078132 در ارتباط باشید و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

سوالات متداول

نحوه ثبت‌نام و درخواست بیدارکارت به چه صورت است؟

شما با مراجعه به آدرس bidarcard.ebidar.com می‌‌توانید با صرف زمان کمتر از 10 دقیقه اقدام به ثبت‌نام و درخواست صدور بیدارکارت برای خود فرمایید.

در نظر داشته باشید؛ با توجه به اینکه فرایند احراز هویت توسط اطلاعات دریافتی شما از سامانه سجام انجام می‌شود، لازم است پیش از درخواست صدور بیدارکارت در سامانه سجام ثبت‌نام کرده و کارت‌ملی جدید خود را همراه باشید.


آیا ثبت‌نام در بیدارکارت شامل هزینه می‌‌شود؟

خیر؛ ثبت‌نام شما در بیدارکارت و پیرو آن افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد، صدور، چاپ و ارسال بیدارکارت؛ هزینه ای برای شما ندارد و تا اطلاع ثانوی کاملاً رایگان می‌باشد.

آیا لازم است برای دریافت بیدارکارت از قبل مشتری کارگزاری اقتصاد بیدار باشم؟

خیر؛ ثبت درخواست صدور بیدارکارت برای تمامی ‌افراد حقیقی که مشتری کارگزاری اقتصاد بیدار نیستند نیز امکان‌پذیر است.

در صورتی که از قبل حساب بانک پاسارگاد داشته باشم، آیا میتوانم در بیدارکارت هم ثبت‌نام کنم؟

بله؛ در صورتی که هر نوع حسابی به جز حساب دیجیتال در بانک پاسارگاد داشته باشید، امکان ثبت‌نام در بیدارکارت برای شما میسر می‌باشد. به طور کلی در فرایند ثبت‌نام بیدارکارت، سامانه به صورت خودکار وجود یا عدم وجود حساب دیجیتال پاسارگاد را برای شما شناسایی می‌کند. در صورتی که حسابی از نوع دیجیتال برای شما یافت شود؛ شما می‌توانید با در اختیار داشتن اطلاعات کارت متصل به آن حساب، اقدام به فعالسازی کارت خود در سامانه‌ی بیدارکارت نمایید.

آیا می‌‌توانم درخواست بیدارکارتم را لغو کنم؟

خیر؛ با توجه به اینکه بلافاصله پس از ثبت‌نام در بیدارکارت، حساب دیجیتال بانک پاسارگاد برای شما افتتاح می‌‌شود؛ امکان لغو درخواست بیدارکارت میسر نمی‌‌باشد. شما می‌‌توانید پس از دریافت کارت خود آن را فعالسازی نفرمایید.

آیا می‌توان همزمان دو یا چند بیدارکارت داشت؟

خیر؛ با توجه به اینکه حساب متصل به بیدارکارت شما حساب دیجیتال بانک پاسارگاد می‌باشد، هر فرد تنها مجاز به داشتن یک حساب مذکور می‌باشد. بنابراین امکان صدور دو یا چند بیدارکارت همزمان برای یک فرد میسر نمی‌باشد.

آیا ثبت‌نام در بیدارکارت برای اتباع خارجی نیز امکان‌پذیر است؟

خیر؛ متاسفانه در حال حاضر امکان ثبت‌نام در بیدارکارت و پیرو آن افتتاح غیرحضوری حساب دیجیتال بانک پاسارگاد برای اتباع خارجی وجود ندارد.

دریافت بیدارکارت چند روز طول می‌‌کشد؟

اگر برای بار اول درخواست صدور بیدارکارت را ثبت کرده باشید، حداکثر 10 روز کاری صدور و ارسال کارت فیزیکی به آدرس شما زمان خواهد برد. در غیر اینصورت اگر پیش از این حساب دیجیتال بانک پاسارگاد را دریافت کرده باشید، بلافاصله پس از انجام فرایند ثبتنام در بیدارکارت می‌توانید با وارد کردن شماره کارت خود آن را فعال نمایید.