برترین‌هاپورتفوی
بیدار آنالیز (تحلیل بازار)

بیدار آنالیز ابزار تحلیل بازار بورس و نمادها

کارگزاری بیدار در راستای تسهیل دسترسی مشتریان به اطلاعات و تحلیل بازار و نمادهای بورسی، سامانه بیدار آنالیز را راه اندازی کرده است. بیدار آنالیز با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای تحلیل، هوش مصنوعی و آنالیز داده تحلیل جامعی از بازار سرمایه، صنایع و هر نماد را از منظر 9 شاخص کلیدی خدمت مشریان ارائه می‌کند.

راهنما

نمادهای برتر هر شاخص

برای مشاهده نمادهای برتر هر شاخص اینجا کلیک کنید.

تحلیل جامع پورتفو

برای مشاهده تحلیل جامع پرتفوی شما نزد کارگزاری اینجا کلیک کنید.

تحلیل یک نماد

برای مشاهده تحلیل جامع یک نماد اینجا کلیک کنید.

تحلیل صنایع بازار و نمادها از ۹ منظر مختلف

تحلیل از منظر بنیادی

تحلیل از منظر بنیادی

نمادهای مورد نظر از منظر بنیادی توسط تیم خبره تحلیلگران تحلیل می‌شوند. نمادهای مورد نظر از جانب صورت‌های مالی، صورت‌های سود و زیان، نسبت‌های مالی و... تجزیه و تحلیل می‌شوند.

تحلیل از منظر تکنیکال

تحلیل از منظر تکنیکال

تخمین توجه بازار به یک سهم و ارزیابی ارزندگی قیمت آن از طریق اطلاعات معامله‌های صورت گرفته در گذشته به عنوان معیاری برای خرید، نگهداری و فروش سهم.

تحلیل از منظر ریسک

تحلیل از منظر ریسک

نمادها و صنایع از مناظر متفاوت موثر بر سود و زیان شرکت، رویکرد قانون گذار به صنعت، محدوده قیمتی و نسبت سود به ارزش شرکت بررسی خواهند شد.

تحلیل از منظر بازده

تحلیل از منظر بازده

به طور کلی بازده هر سهم از جوانب مختلف اعم از بازده سود نقدی، بازده مرکب 30 روز اخیر، تعداد نسبی معاملات، نیم انحراف معیار و... تحلیل و بررسی انجام می‌شود.

تحلیل از منظر احساس بازار

تحلیل از منظر احساس بازار

با بررسی رفتار سرمایه گذاران بزرگ در بورس میانگین ارزش هر خرید سرمایه‌گذاران نسبت به ارزش بازار، درصد ورود حقوقی و... می‌توان روانشناسی بازار در یک دوره را تعیین کرد.

تحلیل از منظر رفتار معامله گران

تحلیل از منظر رفتار معامله گران

نمادها از منظر عملکرد سهامداران عمده و سهامداران حقیقی/ حقوقی اعم از تغییر در سهمِ سهامدارِ عمده در بازدهِ مثبت، درصدِ ورودِ حقوقی و... به طور کامل و جامع بررسی می‌شوند.

تحلیل از منظر قیمت گذاری

تحلیل از منظر قیمت گذاری

بررسی عمق مظنه بازار و قیمت‌گذاری خریدار و فروشنده از مهم‌ترین قسمت‌های تحلیل قیمت‌گذاری می‌باشد. همچنین نسبت P/E یکی از مهم‌ترین معیارهای ارزیابی سهام شرکت‌ها است .

تحلیل از منظر فروش

تحلیل از منظر فروش

به طور کلی، هر نماد از جوانب مختلف فروش اعم از تغییر فروش نسبت به ماه قبل، تغییر فروش از ماه مشابه سال قبل و ... مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تحلیل از منظر اقتصادی

تحلیل از منظر اقتصادی

در منظر اقتصادی، بر اساس سهم کارکنان، سهامدار، اعتبار دهنده و سرمایه‌گذاری مجدد از ارزش افزوده، نماد و صنعت مورد نظر بررسی خواهد شد.

بیدار آنالیز (تحلیل بازار)

بیدار آنالیز چگونه کار می‌کند؟

بیدار آنالیز با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای مالی و هوش مصنوعی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای تحلیل بازار و هر سهم را جمع آوری کرده و پس از چندین بار پالایش توسط سامانه های تحلیلی داده پردازی و استفاده از نظرات نخبه ترین تحلیل گران بازار سرمایه خروجی های خود را به تفکیک از منظر 9 شاخص کلیدی تکنیکال، رفتارِ معامله گران، ریسک، اقتصادی ، قیمت‌گذاری، فروش، بنیادی، احساس بازار و بازده نمایش خواهد داد.

تحلیل جامع پورتفو

در صورتی که شما از مشتریان کارگزاری بیدار باشید سامانه بیدار آنالیز با دریافت اطلاعات پورتفو شما و قراردادن در لیست تحلیل این امکان را به شما میدهد که دید جامعی نسبت به سرمایه گذاری های خود، وضعیت کلی پورتفو و همچنین وضعیت هر سهم به تفکیک 9 شاخص داشته باشید. همچنین این امکان وجود دارد که به لیست پورتفو خود نمادی را افزوده یا از آن حذف کنید.

تحلیل جامع پورتفو قدم اولتحلیل جامع پورتفو قدم دومتحلیل جامع پورتفو قدم سوم
تحلیل جامع پورتفو

تحلیل جامع پورتفو

هوش مصنوعی در تحلیل

هوش مصنوعی در تحلیل

بهترین تحلیلگران بازار

بهترین تحلیلگران بازار

تحلیل تفکیکی صنایع

تحلیل تفکیکی صنایع

بیدار آنالیز (تحلیل بازار)

مشاور امین شما در بازار سرمایه ایران

بیدار آنالیز با در ختیار داشتن بزرگترین پایگاه داده از بازار سرمایه و تاریخچه معاملات و تغییرات استفاده از ابزارهای دقیق و هوشمند تحلیل داده اطلاعات گسترده و جامعی را از تمامی جنبه های بازار سرمایه در اختیار دارد. بیدار آنالیز با استفاده از این اطلاعات گسترده و استفاده از نظر برجسته ترین تحلیل گران بازار سرمایه ایران دستیار قدرتمندی برای شما در تصمیم گیری های شما در بازار سرمایه میباشد.

بیدار آنالیز (تحلیل بازار)

دارای مجوز مشاوره سرمایه گذاری

شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار(سهامی خاص)

دارای شمارۀ ثبت ۵۳۹۷۸۰ و شناسۀ ملی ۱۴۰۰۸۲۶۱۱۸۱ مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ نزد اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران و شمارۀ ثبت ۱۱۶۴۸ مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، مجاز است با رعایت قوانین و مقررات مربوطه به فعالیت"مشاور سرمایه گذاری"مبادرت نماید.

سایت سبدگردان

این محصول زیرنظر شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار (با شماره ثبت ۵۳۹۷۸۰ نزد سازمان بورس) و با مجوز مشاوره سرمایه گذاری ارائه شده است و صرفا بررسی تحلیلی نمادها از جوانب مختلف بوده و هیچ گونه پیشنهادی برای خرید و فروش نمی باشد. طبعا مسئولیت هرگونه معامله و سود و زیان ناشی از آن بر عهده خود فرد می باشد و اقتصاد بیدار مسئولیتی در این مورد ندارد.