سهام با ارزش بخرید

خرید سهام نیاز به دانش، تخصص و صرف زمان دارد، صندوق سهامی "ارزش" بیدار در کنار سرمایه‌گذاران ایستاده است تا بدون نیاز به دانش تخصصی و با کمترین ریسک در بورس سرمایه‌گذاری کنند و از افزایش سرمایه‌ خود لذت ببرند.

بازدهی صندوق ارزش بیدار

در 6 ماه اخیر

صندوق ارزش، ساده‌ترین روش سرمایه‌گذاری در بورس

اگر دانش تخصصی یا زمان کافی برای خرید سهام در بورس ندارید، صندوق سهامی ارزش بیدار (ETF) راهکاری جذاب و جایگزین نسبت به خرید مستقیم سهام است. با سرمایه‌گذاری در صندوق سهامی ارزش بیدار اطمینان حاصل می‌کنید که سرمایه شما توسط تیمی متخصص در بهترین دارایی‌ها مانند سهام، اوراق درآمد ثابت، اختیار معامله و … سرمایه‌گذاری می‌شود.

چرا سرمایه‌گذاری در صندوق ارزش؟

بازدهی صندوق ارزش بیدار در شش ماه اخیر

۸۰% +

بازدهی صندوق ارزش بیدار در شش ماه اخیر

بیش از 6500 میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت

۶۵۰۰ +

بیش از ۶۵۰۰ میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت

سرمایه‌گذاری بیش از 35 هزار نفر در صندوق ارزش

۳۵۰۰۰ +

سرمایه‌گذاری بیش از ۳۵ هزار نفر در صندوق ارزش

هزینه کمتر نسبت به معاملات سهام

کارمزد کمتر

هزینه کمتر نسبت به معاملات سهام

مدیریت پرتفوی ارزش توسط تیم سبدگردان بیدار

مدیریت حرفه‌ای پرتفوی

مدیریت پرتفوی ارزش توسط تیم سبدگردان بیدار

بدون صف خرید و فروش

نقدشوندگی بالا

بدون صف خرید و فروش

روند بازدهی قیمت واحدهای صندوق ارزش

چگونه در صندوق ارزش سرمایه‌گذاری کنیم؟

صندوق سرمایه‌گذاری سهامی ارزش از جمله صندوق‌های قابل معامله (ETF) در بورس است و خرید واحد سرمایه‌گذاری این صندوق مانند خرید سهام شرکت‌هاست. سرمایه‌گذاران می‌توانند با جستجوی نماد "ارزش" در سامانه معاملاتی بیدارتریدر یا سایر سامانه معاملات کارگزاری‌ها نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنند.

۱

ورود به سامانه معاملاتی

۲

جستجوی نماد ارزش

۳

انتخاب و ثبت سفارش

صندوق ارزش برای چه کسانی مناسب است؟

صندوق ارزش برای تمام کسانی که می‌خواهند به صورت حرفه‌ای در بورس سرمایه‌گذاری کنند اما تخصص یا زمان کافی ندارند بسیار مناسب است. با سرمایه‌گذاری در صندوق ارزش خیالتان راحت خواهد بود که سرمایه شما توسط گروهی از افراد متخصص در بورس مدیریت می‌شود.

به راهنمایی نیاز دارید؟

سوالات متداول

صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) چیست؟

صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله یا ETF، صندوق‌هایی هستند که واحدهای آن مانند سهام شرکت‌ها از طریق سامانه‌های معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها خرید و فروش‌ می‌شود.

چطور می‌توان در صندوق ارزش بیدار سرمایه‌گذای کرد؟

مشتریان کارگزاری بیدار می‌توانند با ورود به سامانه معاملات بیدارتریدر و جستجوی نماد "ارزش" نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنند. اگر کد بورسی ندارید می‌توانید با مراجعه به این لینک کد بورسی دریافت کنید. سایر افراد نیز می‌توانند با مراجعه به سامانه معاملات آنلاین سایر کارگزاری‌ها نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

حداقل سرمایه‌گذاری در صندوق ارزش بیدار چقدر است؟

در کارگزاری بیدار، امکان خرید حتی 1 واحد از صندوق ارزش بیدار امکان‌پذیر است اما در سایر کارگزاری‌ها حداقل سرمایه‌گذاری در صندوق ارزش بیدار 100 هزار تومان است.

آیا سرمایه‌گذاری در صندوق ارزش بیدار نیاز به کد بورسی دارد؟

بله، اگر تاکنون کد بورسی خود را دریافت نکرده‌اید، هم‌اکنون می‌توانید از طریق این لینک به‌صورت کاملا رایگان در کارگزاری بیدار ثبت‌نام کرده و کد بورسی خود را دریافت کنید.