logo

قوانین و مقررات بیدار آنالیز

قوانین و مقررات بیدار آنالیز

1. این محصول صرفا نمادها و صنایع را از جنبه های مختلف بررسی کرده و براساس پارامترهای مشخصی، به هر نماد نمره ای اختصاص می‌دهد. این نمره می‌تواند به کاربر در بررسی نماد مورد نظر کمک کند اما به هیچ عنوان نمی‌توان از آن به عنوان یک سیگنال خرید و فروش استفاده کرد.

2. تحلیل های ارایه شده صرفا بر اساس امتیازاتی است که از صورت‌های مالی شرکت‌ها، نمودار سهم و همچنین تابلوی نماد به دست آمده است و نمی‌تواند به تنهایی ملاک تصمیم‌گیری قرار گیرد. قیمت سهم و صعود و نزول‌های آن ناشی از عرضه و تقاضا در بازار است که می‌تواند در جهتی خلاف هر تحلیلی حرکت کند. واضح است مسئولیت معاملات انجام شده بر عهده تصمیم گیرنده می‌باشد و این شرکت در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارد.

3. همانند هر نرم‌افزار و برنامه دیگر، اطلاعات ارائه شده در این محصول نیز عاری از خطا و اشتباه نیست و ممکن است به هر دلیلی از جمله به روز نبودن داده‌ها، ورود اطلاعات اشتباه، خطای نرم‌افزاری و ... اطلاعات صحیح نباشد. مسئولیت اطمینان از صحت اطلاعات بر عهده کاربر است و پیشنهاد می‌شود کاربر این داده‌ها را با اطلاعات ارائه شده در سایت سازمان بورس و کدال مطابقت دهد.

4. استفاده از داده‌های ارائه شده در این تحلیل با ذکر منبع بلامانع است.

راهنمای شروع بورس

چیز زیادی از بورس نمی‌دانید؟ ما گام به گام از نقطه صفر شما را همراهی می‌کنیم تا پیچیدگی‌های بورس را برایتان راحت کنیم.